Loading...

We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. | More info | Accept

Online výuka

Bohatá nabídka vyučovaných jazyků a úrovní

S online výukou se můžete učit cizí jazyky z pohodlí domova.

Online výuka vám nabízí mnohem více výhod, než by se mohlo na první pohled zdát.

  • Šetříte čas – nemusíte dojíždět na lekce, jednoduše se učíte z pohodlí domova, nebo pokud máte lekce během pracovní doby, tak se připojíte ze zasedací místnosti či kanceláře.
  • Větší flexibilita – jelikož ani vy ani váš lektor nemusíte na lekce dojíždět, máte mnohem větší výběr, co se časů výuky týče. Chtěli byste se učit brzy ráno před prací? Nebo si naopak po práci vyčistit hlavu díky cizímu jazyku? Pro Skype či Webex výuku to není žádný problém. Vyžaduje vaše profese hodně cestování a vy tak přicházíte o klasickou výuku? Online lekce nejsou limitovány místem, od vašeho lektora vás dělí jen a pouze jeden Skype telefonát.
  • Zlepšíte své technické dovednosti – Skype nebo Webex sice nevyžaduje velké technické znalosti, nicméně je dobré se s těmito nástroji naučit efektivně pracovat a získat tak kromě znalostí cizího jazyka další dovednosti do životopisu.
  • Komunikativní a interaktivní lekce – kdy jindy otestovat své umění vést videokonferenci v cílovém jazyce než při Skype či Webex výuce? Kromě toho vás čeká spousta interaktivních online cvičení, procvičení mluvení, poslechu, psaní i čtení. Online lekce tak budou minimálně stejně efektivní jako klasická docházková výuka. Samozřejmostí v případě jazykové školy Skřivánek je dodržení principů Effecto metody, to znamená důraz na komunikaci, praktické a reálné použití jazyka.
  • Rada na závěr – pokud se bojíte, že vám online výuka nebude vyhovovat nebo že bude neosobní, tak jednoduše pár lekcí vyzkoušejte! Nebojte se, že byste lekce vynechávali, jednoduše si na online lekce vyhraďte pevné místo ve vašem kalendáři, jako byste to udělali pro klasickou výuku. Neverbální komunikaci velice dobře nahradí web kamera a tón vašeho a lektorova hlasu.

Více informací

Jazykové úrovně:

A1C2 - učíme od úplných začátečníků až po pokročilé studenty, od obecné angličtiny až po obchodní francouzštinu nebo přípravu na mezinárodní certifikáty.

Čas výuky:

online lekce jsou flexibilní. Záleží pouze tedy na vaší dohodě s lektorem, který čas výuky je pro vás vyhovující.

Cena

Pro nezávaznou objednávku nebo v případě jakýchkoliv dotazů, klikněte na tlačítko ZASLAT POPTÁVKU a naše koordinátorky Vám zodpoví veškeré dotazy nebo vytvoří objednávku na míru.

Loading...