Loading...

We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. | More info | Accept

Distanční tlumočení

Profesionální tlumočník vám přesně přetlumočí videokonferenci, při které není na místě s vámi, kvalita tlumočení však zůstává stejně vysoká.

Online tlumočení

Čeká vás meeting, interview nebo jednání s obchodními partnery v jazyce, který neovládáte vy nebo některý z účastníků? Pak potřebujete tlumočníka. Vyzkoušejte online tlumočení a objevte s námi přínosy této skvělé alternativy ke klasickému tlumočení z pohodlí vaší kanceláře nebo domova bez nutnosti cestování.

Co vám online tlumočení přinese a na co se připravit?
 • Úspora času i financí – odpadá potřeba cestování tlumočníka i dalších účastníků tlumočení, v případě celodenního či dlouhodobého tlumočení pak i náklady na stravování a ubytování.
 • Časová flexibilita – pružně se přizpůsobíme vašim požadavkům na termín realizace online tlumočení s vašimi zámořskými partnery ve všech světových časových pásmech.
 • Efektivní výběr nejvhodnějšího tlumočníka s ohledem na úzkou specializaci předmětu tlumočení – při výběru tlumočníka nejsme omezeni náklady na dopravu specialistů, jejichž bydliště by bylo příliš vzdáleno od místa tlumočení.
 • Snadná dostupnost (potřebujete jen PC/mobil, internetové připojení a hlasové zařízení – mikrofon/reproduktor nebo sluchátka, případně web kameru).
 • Možnost sdílení obrazovky (náhledů textů, tabulek, grafů, screenshotů či videí, které chcete diskutovat s ostatními účastníky online meetingu).
 • Výběr platformy, která vám bude nejvíce vyhovovat – přizpůsobíme se typu konferenčního propojení, ve kterém jste zvyklí komunikovat, nebo doporučíme a zajistíme online tlumočení prostřednictvím platformy, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
 • Možnost nahrávky – záznam online tlumočení můžete později sdílet s kolegy, kteří se jednání nemohli účastnit.
 • Technická podpora – pokud necháte výběr platformy online tlumočení na nás, před začátkem akce ověříme, zda vše funguje tak, jak má, případně uživatele předem zaškolíme.
 • Nutná alespoň minimální uživatelská znalost PC a internetu.
 • Absence osobního kontaktu s tlumočníkem – na přání klienta lze však nahradit vizuálním kontaktem s tlumočníkem prostřednictvím web kamery.

Tlumočení po telefonu

Přetlumočíme vám schůzku v nemocnici, jednání s policií, reklamaci nebo jiné situace z jazyka, kterému nerozumíte, když potřebujete jednat okamžitě a bez časové prodlevy.

 • Úspora času i financí – odpadá potřeba cestování tlumočníka i dalších účastníků tlumočení, v případě celodenního či dlouhodobého tlumočení pak i náklady na stravování a ubytování.
 • Časová flexibilita – pružně se přizpůsobíme vašim požadavkům na termín realizace tlumočení s vašimi zámořskými partnery ve všech světových časových pásmech.
 • Efektivní výběr nejvhodnějšího tlumočníka s ohledem na úzkou specializaci předmětu tlumočení – při výběru tlumočníka nejsme omezeni náklady na dopravu specialistů, jejichž bydliště by bylo příliš vzdáleno od místa tlumočení.
 • Snadná dostupnost (potřebujete jen telefon).
 • Absence osobního kontaktu s tlumočníkem.

Jak tlumočení vypadá?

Distanční tlumočení odpovídá konsekutivnímu tlumočení, což je tlumočení následné. Tlumočník hovoří poté, co řečník ve zdrojovém jazyce domluvil. Řeč musí být proto rozdělena do kratších úseků, řečník vysloví část svých myšlenek, řádově po několika větách se musí odmlčet a poskytnout tlumočníkovi čas k převodu projevu do druhého jazyka.

Konsekutivní tlumočení vídáme na obchodních jednáních, firemních poradách a školeních.

Napište nám, jakou událost chcete tlumočit, a my vám doporučíme vhodného tlumočníka.

Často se ptáte

Tlumočíme různé v kombinaci až 40 jazyků. Nejčastěji se jedná o soudní tlumočení, tlumočení na konferencích, na schůzkách nebo tlumočení na dálku.

Ano, pokud jste byl s konkrétním tlumočníkem spokojen a je v daném termínu volný, spolupráci s ním rádi znovu zprostředkujeme.

Vždy záleží na konkrétní dohodě a vašich požadavcích. Čas, který s vámi tlumočník stráví, si určujete sami.

Ve Skřivánku máme
přes 25 let zkušeností

Díky tomu pro vás snadno vybereme nejlepšího tlumočníka.

80+
jazyků v různých kombinacích
4 mld.
přeložených slov od roku 1994
96
specializací

Důvěryhodnost, rychlost a kvalita služeb

Potřebujete tlumočení?

Cenu se dozvíte předem

Loading...